Kontakt

Virksomheden har følgende kontaktoplysninger:


Vis stort kort

Thorsens Chipskartofler A/S

V.Sneptrupvej 3

DK-7451 Sunds

E-mail: tck@thorsens.dk

Tlf.: +45 97143244

Fax: + 45 97143205

CVR nr. DK 16 70 79 45

Øko. Aut. nr. 862340

Sydbank
Dalgasgade 22, 7400 Herning

DKK

Reg.nr/kontonr. : 7118 1544678
SWIFT/BIC adresse: SYBKDK22
IBAN nr: DK6071180001544678

EURO

Reg.nr/kontonr. : 1000607630

SWIFT/BIC adresse: SYBKDE22

IBAN nr.: DE47215106001000607630

SEK

Reg.nr/kontonr.: 7118 9419055

SWIFT/BIC adresse: SYBKDK22

IBAN nr.: DK7071180009419055

Salgs og leveringsbetingelser.

Kontakt til medarbejdere

Skulle du have spørgsmål til virksomheden eller vore produkter, er du altid velkommen til at kontakte en af vores medarbejdere.


Erik Bech Thorsen
CEO
Telefon: +45 40 45 22 57
E-mail: erik@thorsens.dk
Louise
Louise Cleve
Direktionssekretær
Telefon: +45 40 45 00 57
E-mail: louise@thorsens.dk

Jesper B. Poulsen
Koordinator og projektansvarlig
Telefon: +45 40 45 80 57
E-mail: jesper@thorsens.dk
Jannie
Jannie Ebbesen Nielsen
Ansvarlig for økonomi og Sydeuropa
Telefon: +45 40 45 11 57
E-mail: jannie@thorsens.dk
Jannie
Suvada Mednolucanin
Bogholder
Telefon: +45 97 14 32 44
E-mail: suvada@thorsens.dk
Jannie
Lone Vestergaard
Logistikassistent
Telefon: +45 96 27 15 40
E-mail: lone@thorsens.dk

Lene Spangsberg
Logistikassistent
Telefon: +45 96 27 15 40
E-mail: lene@thorsens.dk
Jannie
Anja Ry Milton
Ansvarlig for Agro og kvalitet,
skrælle- og pomfritkartofler
Telefon: +45 31 19 25 20
E-mail: anja@thorsens.dk
Jannie
Torben Nielsen
Ansvarlig for Agro og kvalitet,
chipskartofler
Telefon: +45 24 84 95 57
E-mail: torben@thorsens.dk