Kontakt

Virksomheden har følgende kontaktoplysninger:


Vis stort kort

Adresse

Thorsens Chipskartofler A/S

V.Sneptrupvej 3

DK-7451 Sunds

Kontakt

E-mail: tck@thorsens.dk

Tlf.: +45 97143244

Fax: + 45 97143205

Virksomhedens information

CVR nr. DK 16 70 79 45

Øko. Aut. nr. 862340

Betalingsoplysninger 

Sydbank
Dalgasgade 22, 7400 Herning

DKK

Reg.nr/kontonr. : 7118 1544678
SWIFT/BIC adresse: SYBKDK22
IBAN nr: DK6071180001544678

EURO

Reg.nr/kontonr. : 1000607630

SWIFT/BIC adresse: SYBKDE22

IBAN nr.: DE47215106001000607630

SEK

Reg.nr/kontonr.: 7118 9419055

SWIFT/BIC adresse: SYBKDK22

IBAN nr.: DK7071180009419055

Salgs og leveringsbetingelser.

Kontakt til medarbejdere

Skulle du have spørgsmål til virksomheden eller vore produkter, er du altid velkommen til at kontakte en af vores medarbejdere.


Erik Bech Thorsen
CEO
Telefon: +45 40 45 22 57
E-mail: erik@thorsens.dk

Camilla Nyvang Christensen
Direktionsassistent
Telefon: +45 92 15 66 57
E-mail: camilla@thorsens.dk

Michelle Vestergaard Mortensen
Controller
Telefon: +45 92 15 55 57
E-mail: bogholder@thorsens.dk

Jannie Ebbesen Nielsen
Ansvarlig for salg, logistik og marketing
Telefon: +45 40 45 11 57
E-mail: jannie@thorsens.dk

Jesper B. Poulsen
Produktionskoordinator
Telefon: +45 40 45 80 57
E-mail: jesper@thorsens.dk

Lone Vestergaard
Logistikassistent
Telefon: +45 96 27 15 40
E-mail: lone@thorsens.dk

Christina Wolff
Logistik assistent til Sydeuropa
Telefon: +45 92 15 77 57
E-mail: christina@thorsens.dk

Martin Brix
Logistik assistent
Telefon: +45 96 27 15 43
E-mail: martin@thorsens.dk

Torben Nielsen
Ansvarlig for agro og kvalitet
Telefon: +45 24 84 95 57
E-mail: torben@thorsens.dk

Nina Hald Andersen
Ansvarlig for agro og kvalitet
Telefon: +45 96 27 15 49
E-mail: nina@thorsens.dk